top of page
 • מה צריך ללבוש לאימון בקפיץ קפוץ?
  בגד גוף וטייץ אחיד לכל המתעמלות. מטרת האחידות היא לשמור על שווין בין הבנות. לבנות שמתעמלות פעמיים בשבוע יש בגד גוף מקצועי אחיד חובה בעלות 199 ש"ח בללושקה. בנות המתעמלות פעם בשבוע שאינן מעוניינות בתלבושת האחידה של קפיץ קפוץ רשאיות לרכוש בגד גוף שרוול קצר או ארוך בצבעים שחור או טורקיז (מכל חנות). בנוסף, כל אחת לובשת טייץ שחור באורך שהמשפחה בוחרת. ניתן לרכוש בללושקה - קניון מלחה ירושלים. כדאי להתקשר לענבל מ"ללושקה" בטלפון: 050-4858972 לפני ההגעה לחנות, לוודא שיש במלאי, בגד גוף במידה מתאימה. ישנה קבוצת WhatsApp לקניה ומכירת בגדי גוף יד שניה של קפיץ קפוץ, ניתן להצטרף בקישור: https://chat.whatsapp.com/JeXcIuYTnml0N7QSjoBTsm אני ממליצה להזמין בגד במידה מעט גדולה, היות והבגדים יחסית קטנים, והבנות גדלות במהלך השנה. כדי להשתתף בהופעת סוף השנה, חייבים ללבוש את בגד הגוף האחיד. מטעמי בטיחות לא ניתן ללבוש חולצות או גופיות מעל בגד הגוף, אלא רק מתחתיו. נעליים - בהתעמלות קרקע, מתעמלים יחפות. למי שלא נח, ניתן לרכוש נעלי קורה, ג'ז או בלט, אך לא נעלי התעמלות רגילות.
 • האם משתלם לחכות לאחר החגים להירשם כדי לחסוך כסף?
  מחיר הפעילות מחושב לפי מספר אימונים ולא לפי חודשים. מה זה אומר? ב קפיץ קפוץ משלמים רק עבור אימונים בפועל ולא משלמים עבור שבועות שאין בהם אימונים (כמו חגים). אז כמה משלמים? פשוט מאוד, לפי מספר האימונים שנשארו מיום תחילת הפעילות כפול מחיר לאימון. לדוגמא- יום לפני חופשת החגים ויום לאחר חופשת החגים – אין הבדל במחיר. לכן, אין סיבה לחכות להירשם!
 • האם יש הנחה לאחיות?
  כן, יש הנחת אחיות! האחות בקבוצה שבה יש את מרב שעות הפעילות, משלמת מחיר מלא. שאר האחיות מקבלות 5% הנחה, ממחיר הקבוצה אליה הן רשומות. אין הנחה על דמי ההרשמה.
 • האם יש הנחה על בסיס מצב כלכלי?
  קפיץ קפוץ הינו גוף פרטי, שאינו מחייב לתת הנחה, ועושה זאת בהתנדבות ומתוך הכרה בחשיבות העזרה למי שזקוק לכך. עם זאת, התקציב מוגבל, ויוכל להנתן לזקוקים לכך יותר, ובשיעורים משתנים. ההנחה מיועדת למשפחות המתמודדות עם מצב כלכלי קשה ומוכרות בלשכות הרווחה, או שנקלעו לקשיים כלכליים משמעותיים או פתאומיים. יש למלא בקשה מפורטת, כולל מכתב מלווה, וטופס בקשה, כפי המובא באתר, ותוך פרק הזמן הרשום. יש לצרף אישור מלשכת הרווחה, תלושי משכורת ודפי חשבון בנק. הגשת הבקשה איננה מבטיחה הנחה, ויש לשלם את התשלומים כסדרם עד לקבלת תשובה מוועדת ההנחות.
 • האם יש זיכוי עבור אימונים שפספסנו?
  מתעמלת שהחסירה בשל פציעה או מחלה ממושכים (מעל שלשה שבועות), תקבל החזר באימונים. נדרש אישור רפואי מפורט.
 • כמה עולה הפעילות ב קפיץ קפוץ?
  המחירים מופעים בטבלה ההרשמה. יש לעבור לדף "הרשמה" באתר זה, לקרוא, וללחוץ על כפתור "הרשמה". אפשר לשלם את כל הסכום בתשלום אחד מראש בהעברה בנקאית. או אפשר לפרוס לתשלומים חודשים ולשלם בהוראת קבע בכרטיס אשראי. {לשים לב שהוראת קבע *לא* תופסת מסגרת בכרטיס אשראי!} כמה תשלומים ומתי גובים? יהיו 10 תשלומים למשפחה שנרשמה בחודש אוגוסט. מי שנרשם בחודש ספטמבר הסכום יתחלק ל-9 תשלומים. מי שנרשם בחודש אוקטובר הסכום יתחלק ל-8 תשלומים. וכן הלאה. התשלום האחרון לכולם יהיה ב-מאי 2025. הגביה מבוצעת ב20 לחודש (בתשלום הראשון, אם לאחר ה-20 לחודש, ביום ביצוע העסקה. דמי הרשמה, ועלות שיעור נסיון, תמיד נגבים ביום ביצוע העסקה). כמה אני משלם בכל חודש? מחלקים את הסכום השנתי במספר התשלומים (מספר התשלומים מוסבר לעיל).
 • מהם הכללים לגבי מגפת הקורונה?
  במצב היום, היחס למחלת הקורונה כמו כל מחלה אחרת, ובמקרה של החסרה מעבר ל-3 שבועות, באישור רפואי, ינתן החזר באימונים. משנת פעילות תשפ"ג - אין החזר על ימי בידוד. במידה ותהיה החלטה גורפת לסגירת הפעילות של קפיץ קפוץ, בשל החמרה במגפה או ארוע חריג אחר, ינתנו החזרי אימונים כשיתאפשר (גם אם ההחזר יהיה בחודשי יולי/אוגוסט). במידה ולא ניתן יהיה להחזיר אימונים, יבוצע החזר לפי שווי יחסי של כל אימון, מסך אימוני השנה, בניכוי עמלת סליקה+מע"מ, ועמלת החזר. בכל מקרה אין החזר על דמי ההרשמה.
 • האם אפשר להתאמן בשיעור ניסיון?
  אפשר להרשם לשיעור ניסיון באופן חד פעמי בתנאי שהילדה לא השתתפה בפעילות קפיץ קפוץ בעבר (באף סניף). אין שיעור נסיון לקבוצות נבחרת. שיעור ניסיון אינו מבטיח מקום בקבוצה. לאחר שיעור נסיון חייבים לבצע הרשמה רגילה. עלות שיעור הנסיון מופיעה בדף הרשמה לשיעור. גם לשיעור ניסיון חייבים להירשם דרך מערכת ההרשמה.
 • מה קורה אם יורד שלג?
  בימים בהם יורד שלג לאחר השעה 14:00 בצהרים, או שהלימודים בירושלים בוטלו בשל השלג, לא תתקיים פעילות - הודעות סופיות יהיו באתר האינטרנט. הפעילות תתקיים ככל שלהערכת הנהלת קפיץ קפוץ ההגעה לאולם וממנה בטוחה.
 • מה קורה אם אימון מתבטל?
  במקרה של ביטול אימון בשל מגפה, מלחמה, תקיפה, מזג אויר, כח עליון, וכד', קפיץ קפוץ יהיה רשאי לא להחזיר - אימון אחד בקבוצות שנפגשות פעם בשבוע שני אימונים בקבוצות שנפגשות פעמיים בשבוע לשיעור רגיל 4 אימונים בקבוצות שנפגשות פעמיים בשבוע לשיעור כפול. עבור אימון שמתבטל מעבר למפורט לעיל, נשתדל להחזירו במועד אחר. במידה ולא ניתן יהיה להחזירו יבוצע החזר כספי או זיכוי.

FAQ

bottom of page