שאלות נפוצות

מה צריך ללבוש לאימון בקפיץ קפוץ?


בגד גוף וטייץ אחיד לכל המתעמלות. ניתן לרכוש בללושקה - קניון מלחה ירושלים. כדאי להתקשר לענבל מ"ללושקה" בטלפון: 050-4858972 לפני ההגעה לחנות, לוודא שיש במלאי, בגד גוף במידה מתאימה. אני ממליצה להזמין בגד במידה מעט גדולה, היות והבגדים יחסית קטנים, והבנות גדלות במהלך השנה.

מטעמי בטיחות לא ניתן ללבוש חולצות או גופיות מעל בגד הגוף, אלא רק מתחתיו. נעליים - בהתעמלות קרקע, מתעמלים יחפות. למי שלא נח, ניתן לרכוש נעלי קורה, ג'ז או בלט, אך לא נעלי התעמלות רגילות.
האם יש הנחה לאחים?


כן. 5% הנחה לכל ילד נוסף. אין הנחה על דמי ההרשמה.
האם יש זיכוי עבור אימונים שפספסנו?


מתעמלת שהחסירה בשל פציעה או מחלה ממושכים (מעל שלשה שבועות), תקבל החזר באימונים. נדרש אישור רפואי מפורט.
זיכויי קורונה, מפורטים בנפרד.
האם יש הנחה על בסיס מצב כלכלי?


קפיץ קפוץ הינו גוף פרטי, שאינו מחייב לתת הנחה, ועושה זאת בהתנדבות ומתוך הכרה בחשיבות העזרה למי שזקוק לכך. עם זאת, התקציב מוגבל, ויוכל להנתן לזקוקים לכך יותר, ובשיעורים משתנים. ההנחה מיועדת למשפחות המתמודדות עם מצב כלכלי קשה ומוכרות בלשכות הרווחה, או שנקלעו לקשיים כלכליים משמעותיים או פתאומיים. יש למלא בקשה מפורטת, כולל מכתב מלווה, וטופס בקשה, כפי המובא באתר, ותוך פרק הזמן הרשום. יש לצרף אישור מלשכת הרווחה, תלושי משכורת ודפי חשבון בנק. הגשת הבקשה איננה מבטיחה הנחה, ויש לשלם את התשלומים כסדרם עד לקבלת תשובה מוועדת ההנחות.
מהם הכללים לגבי מגפת הקורונה?


קפיץ קפוץ פועלת תחת מתווה התו הירוק, והנחיות הממשלה. כל צוות קפיץ קפוץ מחוסן. אפשר לראות באתר משרד הבריאות את המידע העדכני ביותר. בשל הקורונה החלטנו להגביל את מספר המתמעלות באולם כדי להקטין חשיפה ובידוד. כל הקודם זוכה. מתעמלת ששוהה בבידוד עקב מגע עם חולה מאומת, תקבל החזר על אימון שהיתה בו בבידוד (תקופת הבידוד תקבע אך ורק לפי אישור רשמי של משרד הבריאות). ההחזר יהיה באימונים במידת האפשר. במידה ולא ניתן להחזיר אימון, ינתן החזר כספי באופן יחסי למספר האימונים. במקרה של סגר כללי או איסור קיום האימונים, יושלמו אימונים. במידה ולא ניתן להשיב אימונים, יוחזרו כספים באופן יחסי למספר האימונים.
האם אפשר להתאמן בשיעור ניסיון?


אפשר להרשם לשיעור ניסיון באופן חד פעמי בתנאי שהילדה לא השתתפה בפעילות קפיץ קפוץ בעבר (באף סניף). אין שיעור נסיון לקבוצות נבחרת. שיעור ניסיון אינו מבטיח מקום בקבוצה. לאחר שיעור נסיון חייבים לבצע הרשמה רגילה. עלות החוג השנתי כוללת שיעור הנסיון (זאת אומרת ששיעור הנסיון איננו "חינם" אם הילדה נרשמת לקפיץ קפוץ). גם לשיעור ניסיון חייבים להירשם דרך מערכת ההרשמה.
מה קורה אם יורד שלג?


בימים בהם יורד שלג לאחר השעה 14:00 בצהרים, או שהלימודים בירושלים בוטלו בשל השלג, לא תתקיים פעילות - הודעות סופיות יהיו באתר האינטרנט.

FAQ